Zoznam produktov značky "Alcadrain"

Firma Alcadrain patrí medzi najväčších výrobcov sanitárnej techniky v strednej a východnej Európe.

Firma Alcadrain bola založená v roku 1998 ako spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.). V súčasnej dobe patrí medzi najväčších výrobcov sanitárnej techniky v strednej a východnej Európe. Okrem svojho tradičného sortimentu napúšťacích a vypúšťacích ventilov vyrába predstenové inštalačné WC systémy, podlahové žľaby, plastové nádržky, vaňové a vaničkové sifóny. Medzi základný výrobný sortiment firmy ďalej patria umývadlové a drezové sifóny, podlahové vpuste, flexi pripojenia, WC sedátka, príslušenstvo atď.

Vo filozofií spoločnosti zohráva design a kvalita nezastupiteľnú a kľúčovú  úlohu. Sortiment firmy Alca plast bol utváraný mnohoročnými skúsennosťami s ohľadom na potreby a požiadavky zákazníkov, nové trendy a kontakt s trhom.

Firma má zavedený systém akosti podľa  ISO 9001:2008. Všetky výrobky uvádza na trh po úspešnom testovaní a overení v akreditovaných skúšobniach v ITC Zlín a OFI Viedeň.

Spoločnosť Alcaplast predáva svoje výrobky spokojným zákazníkom do mnohých krajín po celom svete.

Firma má v súčasnej dobe dominantné postavenie na trhoch v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Poľsku, Rusku a v pobaltských štátoch, významný trhový podiel má i v arabských krajinách.

Počet produktov: 261

Zobrazené produkty: 1-18 z 261 položiek