Zoznam produktov značky "Samtek"

Firma Samtek vznikla r. 2002 transformáciou z fyzickej osoby, čím naviazala na 10-ročnú históriu a skúsenosti v oblasti obchodovania s vodovodnými batériami a sanitárnou keramikou.

SAMTEK, s.r.o. vznikla r. 2002 transformáciou z fyzickej osoby, čím naviazala na 10-ročnú históriu a skúsenosti v oblasti obchodovania s vodovodnými batériami a sanitárnou keramikou.

-          Dlhoročné skúsenosti a odborné poznatky sme „pretavili“ do kvality našich vodovodných batérií, ktorá je u značiek ARIES a ELEGANCE z našej strany potvrdená až 7-ročnou zárukou.

-          V oblasti sanitárnej keramiky, akrylátových vaní, kúpeľňového nábytku, sprchových kútov a hydromasážnych vaní zastupujeme renomovaného európskeho výrobcu SANITEC, ktorý zastrešuje, okrem iných, na Slovensku známe značky KERAMAG, Albatros, Koralle, ako aj na slovenskom trhu najsilnejšiu značku KOLO. Na sortiment tejto značky je orientované aj naše kúpeľňové štúdio, ktoré nájdete v sídle spoločnosti, oproti Krytej plavárni na Myjave.

-          Boli sme medzi prvými reprezentantmi značky Purmo na Slovensku. Značky, ktorá reprezentuje na stredo- a východo-európskom trhu spoločnosť Rettig Heating, európskeho lídra vo výrobe oceľových panelových radiátorov. Tento výrobca okrem klasických panelových radiátorov ponúka dizajnové a dekoračné radiátory a kúpeľňové vyhrievacie telesá, ktoré šírkou sortimentu a farebnou škálou uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Na celý sortiment vyhrievacích telies je zákazníkovi garantovaná 10-ročná záruka.

-          100%-ne nemeckú produkciu v oblasti vykurovania a rozvodov vody a plynu ponúkame od spoločnosti OVENTROP. Oventrop uspokojí aj najnáročnejšie požiadavky

  •    na armatúry pre vykurovanie, na vyváženie prietoku, tlaku a teploty,
  •   na kotlové a čerpadlové armatúry,
  •   na armatúry pre solárnu techniku,
  •   na armatúry pre pitnú vodu,
  •   na plošné vykurovanie a chladenie.

-          Sanitárne plastové výrobky slovenského výrobcu SAM Holding, a.s. Myjava.

-          PP-R polypropylénové rúry a tvarovky pre vnútorné rozvody vody a kúrenia, výrobca SANITAS, s.r.o., Myjava.

-          Vo vodoinštalačnom a kúrenárskom sortimente zastupujeme mimo vyššie uvedených spoločností aj jedného z najrenomovanejších talianskych výrobcovITAP  a SLOVARM, a.s. Myjava.

-          Rozoberateľné polypropylénové tvarovky pre rozvody pitnej vody v tlakovej radePN16 talianskeho výrobcu Plastica Alfa.

-          Ohrievače TÚV a akumulačné nádoby od rokmi overených výrobcov Tatramat -ohrievače vody, s.r.o. Poprad a Družstevní závody Dražice -strojírna s.r.o.,Dražice.

-          Kotle na tuhé a bio palivá ROJEK, štiepačky a drvičky drevnej hmoty.

-          Plynové kotle Bergen a Protherm.

Pod jednou strechou“ ponúkame veľkoobchod, kúpeľňové štúdio orientované na konečného zákazníka, vypracovanie cenovej ponuky, odborné poradenstvo v celej šírke nášho sortimentu počnúc najekonomickejším solárnym vykurovaním a prípravou TÚV a úspornou a bezpečnou spotrebou takto získanej energie končiac.

Zameriavame sa na relatívne úzky, ale dôsledne vybraný sortiment výrobkov od starostlivo vyselektovaných dodávateľov. Výber podriaďujeme základnej idei nášho podnikateľského úsilia: „Maximálna úžitková hodnota za ekonomicky najvýhodnejších podmienok.“

Počet produktov: 126

Zobrazené produkty: 1-18 z 126 položiek